Priorytetem Stowarzyszenia jest propagowanie idei nauki oraz udzielania pierwszej pomocy.

Ofertę szkoleniową kierujemy do różnych grup społecznych i zawodowych. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzimy zarówno dla najmłodszych jak i dla osób dorosłych. Szkolimy grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne. 

Prowadzącymi zajęcia są osoby do tego uprawnione zgodnie z zapisami Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. z 2006 r. Nr 191, poz. 1410 ).

 

Nasi instruktorzy stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą, certyfikowanych przez różne organizacje.

Zajęcia prowadzimy w formie wykładowej oraz praktycznej kładąc nacisk szczególnie na cześć praktyczną. Wykorzystujemy do tego sprzęt audiowizualny i fantomy do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz postępowania w urazach ciała.

 

Prowadzimy zajęcia na terenie śląska.

 

By poznać szczegółową ofertę szkoleń zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym biurem- pytania prosimy kierować na adres mailowy: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Można skontaktować się nami także poprzez naszą stronę na Facebooku: 

https://www.facebook.com/joannici.slask/