Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie 2013

Zakończył się 64. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, w organizacji którego pomagały nam 22 grupy wolontariuszy, czyli 273 osoby np.: wykładowcy, obsługa biura, nagłośnienie, transmisja wideo, tłumacze, medycy, fotografowie, zespoły i in. Mamy nadzieję, że Czas zmian, bo tak brzmiało hasło tegorocznego Tygodnia, rozpoczął się w życiu tych, którzy mogli w nim uczestniczyć.

- Badajmy swoje życie i pozbywajmy się tego, co sprawia, że jesteśmy takimi byle jakimi chrześcijanami pozbawionymi pasji, zaangażowania, niewrażliwymi na poruszenia serca i duszy – zachęcał swoich słuchaczy dr Alvern L. Vom Steeg, jeden z głównych mówców Tygodnia.

 

W tym roku dla uczestników TE w Dzięgielowie przygotowano m.in.: 9 spotkań ewangelizacyjnych dla młodzieży i dorosłych, 18 spotkań ewangelizacyjnych dla dzieci, 50 seminariów, 10 wykładów biblijnych, 4 cykle warsztatowe, 8 koncertów z przesłaniem. We wszystkich punktach programu łącznie wzięło udział ponad 18 000 osób. 

 

W najbliższą niedzielę (21.07.2013) w Zelowie rozpocznie się druga wakacyjna edycja Tygodnia Ewangelizacyjnego. Koordynator Oddziału Śląskiego, Pan Paweł Gumpert będzie obecny w trakcie tygodnia a ks.Grzegorz Giemza, Prezes Prezydium Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy wygłosi w niedzielę kazanie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież